1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Marcin J

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22501

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-05, 09:13   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Droga Magdo,

Nie czas teraz na liczenie na cokolwiek, Wy mieliscie ogromnie duzo szczescia w tym nieszczesciu, naprawde Tacie udalo sie wykrasc rakowi szmat czasu i dzielnie walczy o kolejne dni, tygodnie, miesiace, oby bylo ich jak najwiecej we wzglednie dobrej kondycji.

Niestety musisz tez byc swiadoma ze byc moze nadejdzie taki czas ze lepiej bedzie wymodlic odejscie Taty niz modlic sie o kolejny tydzien.

Tak wlasnie wymodlila smierc Taty moja dzielna zona.

Wiem ze ciezki ten czas kiedy patrzymy jak nasz bliski przegrywa te nierowna walke... Wiem to niestety z autopsji.
Wiem tez ze czasem wladaja Toba mysli dlaczego akurat on..., dlaczego mimo takiego postepu technicznego, technologicznego choroba ta w dalszym ciagu odbiera nam naszych bliskich...

Takie myslenie w pewnym momencie walki jest chyba naturalne, nie nalezy w tym przypadku powstrzymywac lez, czasem wplakac sie jest dobrze, takze placz w ramiona meza, w samotnosci nie za wiele to pomaga.

Przykro mi ze los tak cie potraktowal, strata Mamy musiala Ciebie wiele kosztowac a teraz wiesz co czeka Tate.

Trzymaj sie dzielnie.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Marcin J

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22501

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-05, 08:48   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Magdo,

Rozmawiaj z Tata normalnie, nie zwracaj uwagi na "dziwne" slowo gdy takie pojawi sie w zdaniu, moj SP Tesc rowniez mylil slowa, my nie zwracalismy na to uwagi, staralismy sie go uspokojic gdy nie mogl znalesc slowa.

Niestety choroba weszla w stadium ataku i tak naprawde przy przerzutach w OUN nie wiele juz mozna zrobic i nie wiadomo co i jak szybko sie wydarzy.

Proponuje jak najszybciej zapewnic opieke HD, oni pomoga wam ogarnac to wszystko i zapewnia ochrone p. bolowa.

Zycze Wam duzo sily i cierpliwosci w tych trudnych dniach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group